S čím a kde Vám mohu pomoci?

Trápí Vás bolest velkého kloubu? Měli jste úraz nebo sportujete? Když si např. poraníte při sportu koleno, celé Vaše tělo na to bude reagovat změnou pohybu v prostoru, změnou napětí svalů atd. Funguje to i obráceně. Poruchy svalů, šlach a kloubů (obecně pohybového aparátu) vznikají špatnými pohybovými stereotypy, můžete si tak poranit koleno aniž byste prodělali úraz.

Přes 12 let intenzivní práce na dospělé i dětské úrazové chirurgii mě naučilo stavět diagnozu již na základě důkladné anamnézy (sběru informací od pacienta), klinické vyšetření již „jen“ většinou diagnosu potvrdí.

Část bolestí pohybového aparátu (tzv. funkční poruchy) se dá vyřešit kvalitní fyzioterapií, na kterou Vás mohu objednat do privátní ambulance fyzioterapie www.sport-terapie.cz.

V případě jasné anatomické poruchy jsem schopen od obtíží pomoci artroskopií postiženého kloubu v režimu jednodenní chirurgie v Nemocnici v Duchcově nebo v Ostrově nad Ohří.

Atroskopiím velkých kloubů se věnuji od roku 2006, v současné době tvoří artroskopická operativa u mne zhruba 80% všech prováděných operačních výkonů. Zbytek jsou končetinové úrazy a ortopedické diagnozy.

Vyšetření a konzultace probíhá v ambulanci na adrese Malátova 2509/14, Ústí nad Labem. Platba za služby klientem v hotovosti či po domluvě bankovním převodem.

Objenat se můžete telefonicky na čísle 604 969 616 anebo využít kontaktní formulář.

    Antispam - jedno slovo, malé písmena